HALMAR Yava konferenčný stolík dub prírodný / čierna
70.00 €
Do obchodu
Svojím minimalistickým a moderným dizajnom si Vás získa konferenčný stolík YAVA. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 42x42x49 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná... Celý popis
Popis
Svojím minimalistickým a moderným dizajnom si Vás získa konferenčný stolík YAVA. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 42x42x49 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná dýhovaná MDF (drevovláknitá doska) v kombinácii s prírodnou dyhou. Konštrukcia stolíka, ktorá zahŕňa aj nohy stolíka, je z práškovanej ocele…
Parametre
| HĹBKA | 42 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.7 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.02 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Yava |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |