HALMAR Woody okrúhly konferenčný stolík prírodná
268.00 €
Do obchodu
V jednoduchosti je krása, o tom svedčí okrúhly konferenčný stolík WOODY. Dizajn stolíka je založený na okrúhlej vrchnej doske s priemerom 80 cm a zaujímavej... Celý popis
Popis
V jednoduchosti je krása, o tom svedčí okrúhly konferenčný stolík WOODY. Dizajn stolíka je založený na okrúhlej vrchnej doske s priemerom 80 cm a zaujímavej podnoži. Materiál použitý na jeho výrobu je MDF s prírodnou dyhou v kombinácii s masívnym drevom, v prírodnom farebnom prevedení. Jeho rozmery…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 80 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 21.5 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 22 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3026 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Woody |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / prírodná dyha / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / masívne drevo |