HALMAR Volta konferenčný stolík dub zlatý / čierna
154.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík VOLTA nezostane bez povšimnutia. Jeho jedinečný dizajn v industriálnom štýle bude stredobodom pozornosti a pochváli ho každá návšteva.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík VOLTA nezostane bez povšimnutia. Jeho jedinečný dizajn v industriálnom štýle bude stredobodom pozornosti a pochváli ho každá návšteva. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná dyhovaná MDF v krásnom prevedení dub zlatý, v kombinácii s čiernou. Jeho zaujímavá konštrukcia je…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1022 m3 |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 23.5 kg |
| ŠÍRKA | 113 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Volta |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |