HALMAR Violetta 160 kovová manželská posteľ s roštom biela / čierna
332.00 €
Do obchodu
Kovová manželská posteľ VIOLETTA 160 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 165x205x89 cm. Spacia plocha... Celý popis
Popis
Kovová manželská posteľ VIOLETTA 160 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 165x205x89 cm. Spacia plocha má rozmery 160x200 cm. Materiál použitý na výrobu je kombinácia čiernej lakovanej ocele a masívneho dreva v neutrálnom bielom prevedení.…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 29.1 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 205 cm |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.106 m3 |
| VÝŠKA | 89 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Violetta 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať nasucho |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | oceľ / masívne drevo |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s roštom bez matraca, vysoké čelo |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | oceľ / masívne drevo |