HALMAR Vespa S konferenčný stolík prírodná / čierna
58.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Vespa S je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho prírodnou a čiernou farbou sa hodí do rôznych farebných schém a... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Vespa S je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho prírodnou a čiernou farbou sa hodí do rôznych farebných schém a štýlov zariadenia. Stolík je vyrobený z aglomerovaného materiálu - dyhovanej DTD, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0255 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vespa S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |