HALMAR Venus S okrúhly konferenčný stolík dymová / strieborná
154.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík VENUS S bude nie len praktickým pomocníkom vo Vašej obývačke, ale bude hlavne dokonalým dizajnovým doplnkom vďaka svojmu... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík VENUS S bude nie len praktickým pomocníkom vo Vašej obývačke, ale bude hlavne dokonalým dizajnovým doplnkom vďaka svojmu prevedeniu. Konštrukcia stolíka v tvare kruhov je vyrobená z chrómovej ocele striebornej farby, vrchná doska stola je z dymového skla. Vďaka jeho…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1693 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.3 kg |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Venus S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | dymová / strieborná |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | chrómovaná oceľ / sklo |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dymová / strieborná |
| MATERIÁL | chrómovaná oceľ / sklo |