HALMAR Universe konferenčný stolík dymová / strieborná
260.00 €
Do obchodu
Dávku luxusu a príjemnej atmosféry do Vašej obývačky prinesie konferenčný stolík UNIVERSE. Tento moderný konferenčný stolík sa skladá zo sklenenej dymovej... Celý popis
Popis
Dávku luxusu a príjemnej atmosféry do Vašej obývačky prinesie konferenčný stolík UNIVERSE. Tento moderný konferenčný stolík sa skladá zo sklenenej dymovej vrchnej dosky a jeho zaujímavá konštrukcia je vyrobená z chrómovej ocele v nadčasovej striebornej farbe. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x60x45…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1917 m3 |
| HĹBKA | 60 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25.2 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 24 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Universe |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | dymová / strieborná |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | chrómovaná oceľ / sklo |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dymová / strieborná |
| MATERIÁL | chrómovaná oceľ / sklo |