HALMAR Universe 2 konferenčný stolík sivý mramor / čierna
214.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Universe 2 od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou a hranatým tvarom prinesie do... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Universe 2 od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou a hranatým tvarom prinesie do vášho priestoru eleganciu a štýl. Hlavnou farebnou kombináciou je sivý mramor a čierna, ktorá dodáva stolu sofistikovaný vzhľad.
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 30.5 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 31.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1348 m3 |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Universe 2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | sivý mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | práškovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivý mramor / čierna |
| MATERIÁL | práškovaná oceľ |