HALMAR Tymon 2 rozkladací konferenčný stolík dub craft
237.00 €
Do obchodu
Rozkladací konferenčný stolík Tymon 2 - dub craft je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu,... Celý popis
Popis
Rozkladací konferenčný stolík Tymon 2 - dub craft je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu, konkrétne laminovanej MDF a masívu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Jeho tmavá farba v prevedení dub craft…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 29.8 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 65 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA 2 | 72 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| ŠÍRKA 2 | 164 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1667 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 29.3 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tymon 2 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 125 - 164 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 60 - 72 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub craft |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / masív |