HALMAR Tuluza konferenčný stolík orech medový / čierna
152.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík TULUZA dokáže nádherne dotvoriť interiér Vášho domova a krásne oživiť obývačku. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x55x41 cm. Na jeho... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík TULUZA dokáže nádherne dotvoriť interiér Vášho domova a krásne oživiť obývačku. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x55x41 cm. Na jeho výrobu bola použitá dýhovaná MDF (drevovláknitá doska). Nohy stolíka ako aj dekoračná konštrukcia sú z práškovanej ocele v čiernej farbe.…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.09 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18.8 kg |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tuluza |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech medový / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | 2 zásuvky |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech medový / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |