HALMAR Topic kancelárska stolička s podrúčkami sivá / čierna
68.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička TOPIC je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorú využijete pri každodennej práci za počítačom alebo pri študentských povinnostiach.... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička TOPIC je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorú využijete pri každodennej práci za počítačom alebo pri študentských povinnostiach. Pevná kovová ružica s plastovými kolieskami je vhodná na drevenú aj plávajúcu podlahu. Na čalúnenie bola použitá sivá látka v kombinácii…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.056 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 57 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 104 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Topic |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 94 - 104 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 55 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / membránová látka / kov / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pevná konštrukcia |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / membránová látka / kov / plast |