HALMAR Stella sklenený konferenčný stolík wenge / priehľadná
210.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík STELLA je oválny sklenený stolík s dvomi čalúnenými taburetkami. Horná doska je vyrobená z pevného číreho skla. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík STELLA je oválny sklenený stolík s dvomi čalúnenými taburetkami. Horná doska je vyrobená z pevného číreho skla. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x65x44 cm. Sedák taburetky je potiahnutý krémovou ekokožou. Konštrukcia stolíka a taburetiek je vyrobená z laminovanej MDF vo farbe wenge…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 33.6 kg |
| VÝŠKA | 44 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.236 m3 |
| HĹBKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Stella |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | wenge |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | číra |
| FARBA (SLOVNE) | wenge / priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | wenge / priehľadná |
| MATERIÁL | sklo / laminovaná MDF |