HALMAR Spin 2 kancelárska stolička s podrúčkami béžová / biela
117.00 €
Do obchodu
S nepohodlím v práci hravo zatočí kancelárska stolička s podrúčkami SPIN 2. Nadčasové béžové prevedenie v kombinácii s bielou sa hodí do akejkoľvek kancelárie... Celý popis
Popis
S nepohodlím v práci hravo zatočí kancelárska stolička s podrúčkami SPIN 2. Nadčasové béžové prevedenie v kombinácii s bielou sa hodí do akejkoľvek kancelárie či pracovne a zmodernizuje ju. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 59x62x99-106 cm, výšku sedu si môžete pomocou páčky nastaviť od 47 do 54 cm.…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1091 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 99 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 13.5 kg |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| VÝŠKA 2 | 106 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Spin 2 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 99 - 106 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 54 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 47 - 54 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | mechanizmus TILT |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / biela |
| MATERIÁL | látka / plast |