HALMAR Soft 3 kreslo tmavozelená / zlatá
277.00 €
Do obchodu
Kreslo SOFT 3 zaujme najmä svojím výnimočným dizajnom, ktorý sa hodí do moderne zariadenej obývačky, spálne alebo kancelárie. Buďte originálni a odlíšte sa od... Celý popis
Popis
Kreslo SOFT 3 zaujme najmä svojím výnimočným dizajnom, ktorý sa hodí do moderne zariadenej obývačky, spálne alebo kancelárie. Buďte originálni a odlíšte sa od ostatných týmto krásnym kusom nábytku, ktorý dodá Vašej domácnosti atraktívny vzhľad. Toto nadčasové kreslo sa dodáva spolu s vankúšom,…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.345 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25.6 kg |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Soft 3 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |