HALMAR Sofia 160 čalúnená manželská posteľ s roštom biela
575.00 €
Do obchodu
Čalúnená manželská posteľ SOFIA 160 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 172x221x107 cm. Spacia plocha... Celý popis
Popis
Čalúnená manželská posteľ SOFIA 160 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 172x221x107 cm. Spacia plocha má rozmery 160x200 cm. Čelo poskytuje kvalitnú oporu chrbta napríklad pri čítaní knihy alebo raňajkách v posteli. Na čalúnenie bola použitá…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 59 kg |
| ŠÍRKA | 172 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.444 m3 |
| HĹBKA | 221 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sofia 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / masívne drevo |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s roštom bez matraca, vysoké čelo |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | ekokoža / masívne drevo |