HALMAR Sevilla konferenčný stolík s úložným priestorom dub craft / čierna
546.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík s úložným priestorom Sevilla - dub craft / čierna je moderný a praktický doplnok do každej obývačky. Tento stolík značky HALMAR je vyrobený... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík s úložným priestorom Sevilla - dub craft / čierna je moderný a praktický doplnok do každej obývačky. Tento stolík značky HALMAR je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej DTD, ktorá je odolná a ľahko udržiavateľná. Pre jeho čistenie stačí utierať navlhko.
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 65.5 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 67 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2003 m3 |
| HĹBKA | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 47 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sevilla |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 4 zásuvky |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub craft / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |