HALMAR Serafin rozkladací konferenčný stolík biela
291.00 €
Do obchodu
Rozkladací konferenčný stolík SERAFIN je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Stolík možno rozložiť na šírku 160 cm a zložiť na šírku 80 cm. V... Celý popis
Popis
Rozkladací konferenčný stolík SERAFIN je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Stolík možno rozložiť na šírku 160 cm a zložiť na šírku 80 cm. V konštrukcii je zabudovaný zdvíhací mechanizmus, ktorým možno nastaviť výšku stolíka v rozmedzí 53-79 cm. Hĺbka stolíka je 80 cm. Materiál…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 47 kg |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 79 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA 2 | 160 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.114 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Serafin |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 80 - 160 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 53 - 79 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | zdvíhací mechanizmus |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná MDF |