HALMAR Savana sklenený konferenčný stolík čierny lesk / biely lesk / čierna / priehľadná
168.00 €
Do obchodu
Sklenený konferenčný stolík SAVANA sa skladá z dvoch odkladacích poličiek vyrobených z číreho skla. Základňa je vyrobená z lakovanej MDF vo farebnom prevedení... Celý popis
Popis
Sklenený konferenčný stolík SAVANA sa skladá z dvoch odkladacích poličiek vyrobených z číreho skla. Základňa je vyrobená z lakovanej MDF vo farebnom prevedení čierna / biela. Stolík je upevnený na pevnom podstavci z tvrdeného čierneho skla. Svojím štýlovým vzhľadom a rozmermi sa hodí do väčšej…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 110 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.088 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 40 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Savana |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | čierny lesk / biely lesk / čierna / priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / lakovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierny lesk / biely lesk / čierna / priehľadná |
| MATERIÁL | sklo / lakovaná MDF |