HALMAR Sardinia okrúhly sklenený konferenčný stolík priehľadná
40.00 €
Do obchodu
Sklenený konferenčný stolík SARDINIA je okrúhly stolík s priemerom 45 cm stojaci na štýlových kovových nožičkách. Výška stola je 48 cm. Odkladacie plochy sú... Celý popis
Popis
Sklenený konferenčný stolík SARDINIA je okrúhly stolík s priemerom 45 cm stojaci na štýlových kovových nožičkách. Výška stola je 48 cm. Odkladacie plochy sú vyrobené z pevného číreho skla. Nožičky sú vyrobené z nerezovej ocele. Použité odolné materiály sa ľahko udržiavajú. Konferenčný stolík je…
Parametre
| ŠÍRKA | 45 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 48 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.9 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.019 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sardinia |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FARBA (SLOVNE) | priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / nerezová oceľ |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | priehľadná |
| MATERIÁL | sklo / nerezová oceľ |