HALMAR Sara toaletný stolík s taburetkou biela
176.00 €
Do obchodu
Toaletný stolík s taburetkou Sara od značky HALMAR je elegantným a praktickým doplnkom do každej spálne. S jeho svetlou bielou farbou a moderným vzhľadom... Celý popis
Popis
Toaletný stolík s taburetkou Sara od značky HALMAR je elegantným a praktickým doplnkom do každej spálne. S jeho svetlou bielou farbou a moderným vzhľadom prinesie do vášho interiéru sviežosť a eleganciu.
Stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - MDF, ktorý je známy…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21.5 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1518 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 21 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 130 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sara |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / sklo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | MDF / sklo |