HALMAR Sabrosa konferenčný stolík (2 ks) dub zlatý / čierna
182.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík (2 ks) SABROSA Vás bude potešovať svojou funkčnosťou a štýlom. Zhotovený je z dýhovanej MDF (drevovláknitej dosky) v dekore dub zlatý v... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík (2 ks) SABROSA Vás bude potešovať svojou funkčnosťou a štýlom. Zhotovený je z dýhovanej MDF (drevovláknitej dosky) v dekore dub zlatý v kombinácii s čiernou práškovanou oceľou. Balenie obsahuje dva stolíky. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV): 100x50x45 cm a menšieho (ŠxHxV):…
Parametre
| HĹBKA | 50 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 100 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.107 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sabrosa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |