HALMAR Rubik taburetka svetlozelená
72.00 €
Do obchodu
Taburetka RUBIK zaujme najmä svojim vzhľadom v tvare kocky. Jeho originálne čalúnenie pôsobí hravo, mäkko a pohodlne. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 35x35x35... Celý popis
Popis
Taburetka RUBIK zaujme najmä svojim vzhľadom v tvare kocky. Jeho originálne čalúnenie pôsobí hravo, mäkko a pohodlne. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 35x35x35 cm. Vďaka jej rozmerom ju premiestnite a položíte všade tam, kde ju práve budete potrebovať. Farebné prevedenie je svetlozelená. Môžete ju…
Parametre
| VÝŠKA | 35 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 35 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.05 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 4.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rubik |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | svetlozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlozelená |
| MATERIÁL | látka |