HALMAR Random LAW-1 konferenčný stolík dub wotan / čierna
104.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Random LAW-1 je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou dubu wotan a čiernymi detailmi sa hodí do rôznych... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Random LAW-1 je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou dubu wotan a čiernymi detailmi sa hodí do rôznych štýlov obývačiek. Tento stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, dyhovanej DTD a polypropylénu, ktoré…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0525 m3 |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 14.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
| ŠÍRKA | 92 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Random LAW-1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD / polypropylén |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD / polypropylén |