HALMAR Pula taburetka s úložným priestorom (2 ks) sivá / prírodná
101.00 €
Do obchodu
Moderné taburetky PULA využijete nielen na sedenie, ale tiež na vyloženie nôh po náročnom dni. Rozmery väčšej taburetky sú (ŠxHxV): 49x43x46 cm a menšej sú... Celý popis
Popis
Moderné taburetky PULA využijete nielen na sedenie, ale tiež na vyloženie nôh po náročnom dni. Rozmery väčšej taburetky sú (ŠxHxV): 49x43x46 cm a menšej sú (ŠxHxV): 41x43x38 cm. Sedacia časť je čalúnená látkou. Pevné nohy taburetky sú z masívneho dreva. Farebné prevedenie je v sivej, ktorá sa ľahko…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.064 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 43 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 46 cm |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11.3 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pula |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / prírodná |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |