Halmar Pohovka THALIA Farba: Ružová
300.00 €
Do obchodu
Pohovka THALIA Atraktívna pohovka THALIA vám určite zaistí pohodlné a príjemné sedenie. Pohovka je čalúnená príjemnou a kvalitnou tkaninou velvet v troch... Celý popis
Popis
Pohovka THALIA
Atraktívna pohovka THALIA vám určite zaistí pohodlné a príjemné sedenie. Pohovka je čalúnená príjemnou a kvalitnou tkaninou velvet v troch hravých farbách: ružovej, sivej a zelenej. Pohovka THALIA dokonale doladí moderný či klasický interiér.
Materiál: kov, tkanina velvet
Farbené prevedenie:
- zlatá/ ružová
- zlatá/ zelená
- zlatá/ sivá
Rozmer:
- šírka: 133 cm
- hĺbka: 77 cm
- výška: 77 cm
- výška sedu: 45 cm
- nosnosť: 200 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Šírka | 133 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Výška | 77cm |