HALMAR Podium rozkladací konferenčný stolík prírodná / čierna
291.00 €
Do obchodu
Rozkladací konferenčný stolík Podium od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho prírodnou a čiernou farbou sa hodí do... Celý popis
Popis
Rozkladací konferenčný stolík Podium od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho prírodnou a čiernou farbou sa hodí do rôznych farebných schém a štýlov. Stolík je vyrobený z aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, ktorá je známa svojou pevnosťou a odolnosťou…
Parametre
| VÝŠKA 2 | 64 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 43 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2469 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 33 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Podium |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 43 - 64 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |