HALMAR Pasco kancelárska stolička sivá
103.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička Pasco v sivej farbe je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. Jej dizajn je jednoduchý, ale zároveň elegantný, čo dodáva... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička Pasco v sivej farbe je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. Jej dizajn je jednoduchý, ale zároveň elegantný, čo dodáva interiéru profesionálny vzhľad.
Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči opotrebeniu a ľahko sa udržuje. Stačí…
Parametre
| HĹBKA | 61 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.127 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.8 kg |
| VÝŠKA | 77 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| VÝŠKA 2 | 87 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pasco |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 77 - 87 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 51 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 41 - 51 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka |