HALMAR Paola okrúhly konferenčný stolík (2 ks) biely mramor / zlatý
92.00 €
Do obchodu
Moderný okrúhly konferenčný stolík (2 ks) PAOLA je set dvoch stolíkov. Sú trendom a aktuálnym hitom moderných interiérov. Materiál použitý na ich výrobu je... Celý popis
Popis
Moderný okrúhly konferenčný stolík (2 ks) PAOLA je set dvoch stolíkov. Sú trendom a aktuálnym hitom moderných interiérov. Materiál použitý na ich výrobu je dyhovaná MDF, z ktorej je vyrobená vrchná doska, v nádhernom prevedení biely mramor a podnož stolíka je vyrobená z práškovo lakovanej ocele…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0555 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 38 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA 2 | 60 cm |
| VÝŠKA 2 | 40 cm |
| HĹBKA 2 | 60 cm |
| VÝŠKA | 34 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Paola |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 38 - 60 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 38 - 60 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 34 - 40 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / zlatý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / zlatý |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |