HALMAR Pantera konferenčný stolík dub wotan / čierna
144.00 €
Do obchodu
Elegantný dizajn konferenčného stolíka PANTERA skvele zapadne do každej modernej aj klasickej domácnosti. Vyrobený je z dyhovanej nábytkovej dosky, v... Celý popis
Popis
Elegantný dizajn konferenčného stolíka PANTERA skvele zapadne do každej modernej aj klasickej domácnosti. Vyrobený je z dyhovanej nábytkovej dosky, v kombinácii farieb dub wotan a čierna. Stolík okrem priestrannej vrchnej dosky ponúka ďalší otvorený úložný priestor pod ňou a jednu zásuvku, kde si…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0714 m3 |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 34.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pantera |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |