HALMAR Pampa konferenčný stolík s taburetkami orech / čierna / sivá
171.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík s taburetkami Pampa od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho farebným prevedením v odtieňoch orecha,... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík s taburetkami Pampa od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho farebným prevedením v odtieňoch orecha, čiernej a sivej sa ľahko hodí do rôznych štýlov obývačiek.
Stolík je vyrobený z aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, ktorá…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 13.5 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2025 m3 |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14 kg |
| VÝŠKA | 49 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 43 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pampa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | orech / čierna / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ / látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 taburetky |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech / čierna / sivá |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ / látka |