HALMAR Olivia okrúhly konferenčný stolík dymová / strieborná
326.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík Olivia v dymovej a striebornej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Tento moderný nábytok značky HALMAR je vyrobený z... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík Olivia v dymovej a striebornej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Tento moderný nábytok značky HALMAR je vyrobený z kvalitného nerezového ocele a skla, čo mu dodáva eleganciu a štýl. S jeho svetlou farbou sa ľahko hodí do rôznych farebných schém.
Parametre
| ŠÍRKA | 81 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3669 m3 |
| HĹBKA | 81 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 18.5 kg |
| VÝŠKA | 47 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Olivia |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | dymová / strieborná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / nerez |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dymová / strieborná |
| MATERIÁL | sklo / nerez |