HALMAR Nubira okrúhly konferenčný stolík biely mramor / čierna
109.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík Nubira je elegantným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho moderným vzhľadom a svetlou farbou prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík Nubira je elegantným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho moderným vzhľadom a svetlou farbou prinesie do vášho priestoru sviežosť a eleganciu. Stolík je vyrobený z aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 41 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.168 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nubira |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |