HALMAR Nisa konferenčný stolík dub zlatý / čierna
70.00 €
Do obchodu
Zabezpečte si dizajnový nábytok, ktorý poslúž nielen ako dekorácia, ale aj ako praktický pomocník s príručným stolíkom NISA. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Zabezpečte si dizajnový nábytok, ktorý poslúž nielen ako dekorácia, ale aj ako praktický pomocník s príručným stolíkom NISA. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 40x30x60 cm. Na jeho výrobu bola použitá dyhovaná MDF (drevovláknitá doska). Nohy stolíka sú z práškovanej ocele v čiernej farbe. Farba vrchnej…
Parametre
| HĹBKA | 30 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 60 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.025 m3 |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nisa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |