HALMAR Nina 5 sklenený konferenčný stolík s taburetkami sivý lesk / tmavosivá / priehľadná
240.00 €
Do obchodu
Sklenený konferenčný stolík NINA 5 s dvomi taburetkami je vyrobený z lakovanej MDF sivej farby. Horná doska je vyrobená z číreho skla. Rozmery stolíka sú... Celý popis
Popis
Sklenený konferenčný stolík NINA 5 s dvomi taburetkami je vyrobený z lakovanej MDF sivej farby. Horná doska je vyrobená z číreho skla. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 130x70x42 cm. Nožičky a spojovacie prvky sú vyrobené z chrómovanej ocele. Taburetky sú potiahnuté PVC kožou tmavosivej farby.…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 36.6 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.207 m3 |
| HĹBKA | 70 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nina 5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | číra |
| FARBA (SLOVNE) | sivý lesk / tmavosivá / priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / lakovaná MDF / chrómovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivý lesk / tmavosivá / priehľadná |
| MATERIÁL | sklo / lakovaná MDF / chrómovaná oceľ |