HALMAR Nina 3 H sklenený konferenčný stolík s taburetkami biela / priehľadná
228.00 €
Do obchodu
Sklenený konferenčný stolík NINA 3 H s dvomi taburetkami je potiahnutý PVC v neutrálnom bielom prevedení. Horná doska je vyrobená z číreho skla. Rozmery... Celý popis
Popis
Sklenený konferenčný stolík NINA 3 H s dvomi taburetkami je potiahnutý PVC v neutrálnom bielom prevedení. Horná doska je vyrobená z číreho skla. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 130x70x55 cm. Nožičky a spojovacie prvky sú vyrobené z chrómovanej ocele. Konštrukcia stolíka má tvar písmena S, vďaka čomu sa…
Parametre
| ŠÍRKA | 130 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.259 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nina 3 H |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | číra |
| FARBA (SLOVNE) | biela / priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / PVC / chrómovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / priehľadná |
| MATERIÁL | sklo / PVC / chrómovaná oceľ |