HALMAR Nemo detská stolička na kolieskach s podrúčkami červená / čierna / sivá
106.00 €
Do obchodu
Detská stolička NEMO je čalúnená kombináciou ekokože, perforovanej ekokože a membránovej tkaniny vo farebnom prevedení červená / čierna / sivá. Prednosťou... Celý popis
Popis
Detská stolička NEMO je čalúnená kombináciou ekokože, perforovanej ekokože a membránovej tkaniny vo farebnom prevedení červená / čierna / sivá. Prednosťou stoličky je mechanizmus Tilt, ktorý vám pri práci zaručí komfort najvyššej kvality. Mechanizmus Tilt umožňuje výškové nastavenie stoličky,…
Parametre
| ŠÍRKA | 49 cm |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.063 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.6 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nemo |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 90 - 100 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 52 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 42 - 52 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | červená |
| FARBA (SLOVNE) | červená / čierna / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | červená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / perf. ekokoža / membránová látka / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | otočná, nastaviteľná výška sedu, tvarované sedadlo |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt, športový dizajn |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | červená / čierna / sivá |
| MATERIÁL | ekokoža / perf. ekokoža / membránová látka / plast |