HALMAR Nea konferenčný stolík tmavý orech
77.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík je neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Dokonalým praktickým pomocníkom a dizajnovým doplnkom u Vás doma môže byť práve konferenčný... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík je neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Dokonalým praktickým pomocníkom a dizajnovým doplnkom u Vás doma môže byť práve konferenčný stolík NEA. Na jeho výrobu bol použitý kvalitný a odolný materiál, dyhovaná nábytková doska, v krásnom prevedení tmavý orech. Okrem…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 23.5 kg |
| VÝŠKA | 52 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0507 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nea |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | tmavý orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavý orech |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |