HALMAR Moria okrúhly konferenčný stolík so sklom čierna / medená
197.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík MORIA je výbornou voľbou do moderne zariadenej obývačky. Na prvý pohľad vás zaujme originálnym dizajnom a kvalitnými materiálmi.... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík MORIA je výbornou voľbou do moderne zariadenej obývačky. Na prvý pohľad vás zaujme originálnym dizajnom a kvalitnými materiálmi. Pevná oceľová konštrukcia je doplnená kvalitnou sklenenou doskou. Zaujímavé medené prevedenie konštrukcie je doplnené čiernym sklom.…
Parametre
| ŠÍRKA | 82 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 40 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.067 m3 |
| HĹBKA | 82 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Moria |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 15 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / medená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | farebné |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | pevná konštrukcia |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / medená |
| MATERIÁL | sklo / oceľ |