HALMAR Moria okrúhly konferenčný stolík čierna / chróm
107.00 €
Do obchodu
Jedinečný a vzdušný dizajn okrúhleho konferenčného stolíka MORIA si zamilujete. Skladá sa zo sklenenej vrchnej dosky so zrkadlom a štyroch štíhlych nožičiek... Celý popis
Popis
Jedinečný a vzdušný dizajn okrúhleho konferenčného stolíka MORIA si zamilujete. Skladá sa zo sklenenej vrchnej dosky so zrkadlom a štyroch štíhlych nožičiek vyrobených z chrómovej ocele, ktoré zabezpečia jeho stabilitu. Dokonalá farebná kombinácia čiernej a chrómovej vytvára harmonický celok,…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 82 cm |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0605 m3 |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 11.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Moria |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SLOVNE) | chrómovaná oceľ / sklo |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chróm |
| MATERIÁL | chrómovaná oceľ / sklo |