HALMAR Monty taburetka (2 ks) granátová / zlatá
86.00 €
Do obchodu
Dokonalý dizajn a elegancia taburetky (2 ks) MONTY si Vás omotá okolo prsta. Bude skvelým praktickým pomocníkom a tiež dizajnovým doplnkom. Prekvapením a... Celý popis
Popis
Dokonalý dizajn a elegancia taburetky (2 ks) MONTY si Vás omotá okolo prsta. Bude skvelým praktickým pomocníkom a tiež dizajnovým doplnkom. Prekvapením a bonusom tohto setu taburetiek je úložný priestor, ktorý v sebe ukrývajú, kde si môžete odložiť rôzne drobnosti. Celkové rozmery menšej taburetky…
Parametre
| HĹBKA 2 | 36 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.9 kg |
| HĹBKA | 31 cm |
| ŠÍRKA 2 | 36 cm |
| VÝŠKA 2 | 44 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.068 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.2 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Monty |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 31 - 36 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 31 - 36 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 38 - 44 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |