HALMAR Modena 160 čalúnená manželská posteľ s roštom sivá
676.00 €
Do obchodu
Čalúnená manželská posteľ MODENA 160 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 164x220x106 cm. Spacia... Celý popis
Popis
Čalúnená manželská posteľ MODENA 160 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 164x220x106 cm. Spacia plocha má rozmery 160x200 cm. Čelo poskytuje kvalitnú oporu chrbta napríklad pri čítaní knihy alebo raňajkách v posteli. Na čalúnenie bola použitá…
Parametre
| ŠÍRKA | 164 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.527 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 103.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 6 ks |
| HĹBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Modena 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s roštom bez matraca, vysoké čelo |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | ekokoža |