HALMAR Minty taburetka tmavozelená / zlatá
64.00 €
Do obchodu
Moderná taburetka MINTY bude skvelým praktickým pomocníkom aj dizajnovým doplnkom, vďaka jeho originálnemu prevedeniu. Vrchná časť taburetky je čalúnená... Celý popis
Popis
Moderná taburetka MINTY bude skvelým praktickým pomocníkom aj dizajnovým doplnkom, vďaka jeho originálnemu prevedeniu. Vrchná časť taburetky je čalúnená látkou, v krásnej tmavozelenej farbe a postavená je na štýlovej podnoži z chrómovej ocele zlatej farby. Rozmery sú (ŠxHxV): 37x37x41 cm a jej…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.05 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 3.8 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Minty |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |