HALMAR Mercury okrúhly konferenčný stolík (2 ks) dymová / chróm
341.00 €
Do obchodu
Nie len praktickým pomocníkom, ale hlavne šperkom Vašej obývačky sa stane okrúhly konferenčný stolík (2 ks) MERCURY. Jedná sa o set dvoch stolíkov, ktoré sú... Celý popis
Popis
Nie len praktickým pomocníkom, ale hlavne šperkom Vašej obývačky sa stane okrúhly konferenčný stolík (2 ks) MERCURY. Jedná sa o set dvoch stolíkov, ktoré sú vyrobené z kombinácie chrómovanej ocele a skla. Ich farebné prevedenie je dymová / chróm. Bonusom je, že poskytnú dostatok odkladacieho miesta…
Parametre
| ŠÍRKA 2 | 80 cm |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3936 m3 |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 24.8 kg |
| HĹBKA 2 | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 38 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25.3 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mercury |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 60 - 80 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 60 - 80 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 38 - 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | dymová / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | chrómovaná oceľ / dymové sklo |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dymová / chróm |
| MATERIÁL | chrómovaná oceľ / dymové sklo |