HALMAR Matrix detská stolička na kolieskach sivá / biela
92.00 €
Do obchodu
Detská stolička MATRIX predstavuje komfortné kreslo s nastaviteľnou výškou sedadla v rozmedzí 41-51 cm. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x53x78 cm. Prešívaná... Celý popis
Popis
Detská stolička MATRIX predstavuje komfortné kreslo s nastaviteľnou výškou sedadla v rozmedzí 41-51 cm. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x53x78 cm. Prešívaná sedacia časť je čalúnená sivou poťahovou látkou a zadná strana je potiahnutá čiernou ekokožou. Pevná kovová konštrukcia je doplnená plastovými…
Parametre
| VÝŠKA 2 | 88 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.076 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 53 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Matrix |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 78 - 88 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 51 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 41 - 51 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pevná konštrukcia |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / biela |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / kov |