HALMAR Mariffa okrúhly konferenčný stolík čierna / sivá
35.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík MARIFFA je vyrobený z práškovanej ocele v neutrálnom čiernom prevedení. Horná doska je vyrobená zo sivej MDF v kombinácii s... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík MARIFFA je vyrobený z práškovanej ocele v neutrálnom čiernom prevedení. Horná doska je vyrobená zo sivej MDF v kombinácii s prírodnou dyhou. Ak vám nevyhovuje farba, môžete si ho vybrať aj v inom farebnom prevedení. Stolík Mariffa rozžiari svojim dizajnom priestor…
Parametre
| VÝŠKA | 41 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 6 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.667 kg |
| HĹBKA | 42 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.024 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mariffa |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / sivá |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |