HALMAR Mantus kancelárska stolička s podrúčkami čierna
149.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička MANTUS ponúka pohodlné sedenie vďaka kvalitnej ekokoži v čiernom prevedení. Prednosťou stoličky je mechanizmus Tilt, ktorý vám pri práci... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička MANTUS ponúka pohodlné sedenie vďaka kvalitnej ekokoži v čiernom prevedení. Prednosťou stoličky je mechanizmus Tilt, ktorý vám pri práci zaručí komfort najvyššej kvality. Mechanizmus Tilt umožňuje výškové nastavenie stoličky, hojdaciu funkciu s nastavením odporu operadla…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 16.3 kg |
| VÝŠKA 2 | 118 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.163 m3 |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mantus |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 108 - 118 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 50 - 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 115 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | otočná, hojdacia, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt, rúčka pre ľahšiu manipuláciu |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |