HALMAR Manta konferenčný stolík orech tmavý
79.00 €
Do obchodu
Jemný a nenápadný konferenčný stolík MANTA sa vďaka minimalistickému dizajnu ľahko kombinuje k zvyšnému nábytku. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x65x54 cm. Na... Celý popis
Popis
Jemný a nenápadný konferenčný stolík MANTA sa vďaka minimalistickému dizajnu ľahko kombinuje k zvyšnému nábytku. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x65x54 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD (drevovláknitá doska). Farebné prevedenie dodáva nábytku eleganciu a je ladené do jemných…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 65 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.047 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Manta |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech tmavý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech tmavý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |