HALMAR Luxor dizajnové otočné kreslo tmavozelená
600.00 €
Do obchodu
Štýlové kreslo LUXOR poslúži ako moderný doplnok aj ako praktická stolička do vašej kancelárie. Tvarované sedadlo je čalúnené kompozitnou prírodnou kožou v... Celý popis
Popis
Štýlové kreslo LUXOR poslúži ako moderný doplnok aj ako praktická stolička do vašej kancelárie. Tvarované sedadlo je čalúnené kompozitnou prírodnou kožou v tmavozelenom prevedení. Kovová konštrukcia je vyrobená z nerezovej ocele. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v iných farebných…
Parametre
| HĹBKA | 94 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 96 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.522 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26.3 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Luxor |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 36 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| ODPORÚČANIE K ÚDRŽBE | konzervácia a impregnácia kože |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | koža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kompozitná prírodná koža / nerezová oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | koža |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | otočné |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | kompozitná prírodná koža / nerezová oceľ |