HALMAR Luxor dizajnové otočné kreslo červená
600.00 €
Do obchodu
Štýlové, dizajnové otočné kreslo LUXOR poslúži ako moderný doplnok aj ako praktická stolička do vašej kancelárie. Tvarované sedadlo je čalúnené kompozitnou... Celý popis
Popis
Štýlové, dizajnové otočné kreslo LUXOR poslúži ako moderný doplnok aj ako praktická stolička do vašej kancelárie. Tvarované sedadlo je čalúnené kompozitnou prírodnou kožou v červenom prevedení. Kovová konštrukcia je vyrobená z nerezovej ocele. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v iných…
Parametre
| HĹBKA | 84 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26.3 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.522 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Luxor |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 36 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | červená |
| FARBA (SLOVNE) | červená |
| PREVEDENIE POŤAHU | červená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kompozitná prírodná koža / nerezová oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| TABURETKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | otočné |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | červená |
| MATERIÁL | kompozitná prírodná koža / nerezová oceľ |