HALMAR Luxor dizajnové otočné kreslo biela
600.00 €
Do obchodu
Štýlové, dizajnové otočné kreslo LUXOR poslúži ako moderný doplnok aj ako praktická stolička do vašej kancelárie. Tvarované sedadlo je čalúnené... Celý popis
Popis
Štýlové, dizajnové otočné kreslo LUXOR poslúži ako moderný doplnok aj ako praktická stolička do vašej kancelárie. Tvarované sedadlo je čalúnené kompozitnou prírodnou kožou v neutrálnom bielom prevedení. Kovová konštrukcia je vyrobená z nerezovej ocele. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26.3 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 86 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.522 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 96 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 84 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Luxor |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 36 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kompozitná prírodná koža / nerezová oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| TABURETKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | otočné |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | kompozitná prírodná koža / nerezová oceľ |